Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Zdá se, že čas má vliv,” říká Jessica Wu, klinická psycholožka z Harvardu a autorka knihy The 10-Second Solution. “Ve výzkumu se ukazuje jako důležitý modifikátor hubnutí, zejména u lidí, kteří mají problémy s vůlí nebo motivací.”

Wuová upozorňuje, že studie prokázaly, že lidé, kteří zdravě snídají, mají celkově zdravější tělo – a to i ti, kteří mají problém dodržet svůj plán hubnutí.

Podle ní to může být způsobeno tím, že lidé, kteří vynechávají snídani, mají tendenci cítit se méně fyzicky i psychicky odpočatí a následně mají tendenci jíst více později během dne.

Její návrh? Začněte den zdravou a vydatnou snídaní, abyste se během dne méně přejídali.

Jak zhubnout 10 kilo za 30 dní

Přestože byste se měli vždy poradit s lékařem, než začnete provádět změny ve svém jídelníčku, existuje řada přírodních prostředků a strategií životního stylu, které lze použít k rychlému shození kil.

Chcete zhubnout 10 kilogramů za 30 dní? Zde jsou dva nápady.

1. Nevynechávejte jídlo

Pravděpodobně jste si zvykli vídat v médiích “fast food” jídelníčky a neplodné dietní módy, ale nenechte se těmito triky odradit od dodržování skutečné diety.

“Úroveň příjmu kalorií u skupin s nejrychleji klesající a hubnoucí hmotností byla dost podobná,” říká Carol Higgins Clarková, odbornice na diety, která měla loni rozhovor v pořadu Discovery Health.

Takže stejně jako u všeho ostatního v životě pomáhá čas – zejména pokud jde o hubnutí. “Pokud se snažíte zhubnout, příliš dlouhé držení diety může hubnutí ztížit. Navíc se tím snižuje pravděpodobnost, že se budete stravovat zdravě, a zvyšuje se pravděpodobnost, že se později budete stravovat špatně,” vysvětluje.

Z tohoto důvodu nemusíte být hladovějícím sportovcem, abyste zhubli. Když už, snažte se držet vyváženou stravu – takovou, která se skládá z různých druhů ovoce a zeleniny, libových bílkovin, celozrnných výrobků, zdravých tuků a mírného množství kvalitních sacharidů.

2. Proveďte některé změny v životním stylu

Nenechte se odradit nedávnou vlnou častých stížností na “diety, které nefungují”. Ve skutečnosti i ti, kteří reduslim dr maxží velké a neúspěšné diety, možná v minulosti používali diety, které se jim osvědčily.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *