Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

POZNÁMKY KE CVIČENÍ

Vědci z univerzity v Tennessee ve studii vyzpovídali řadu účastníků, reduslim kteří dosáhli snížení hmotnosti o více než 10 % tím, že zhubli 10 % své tělesné hmotnosti. Zjistili, že účastníci, kteří cvičili ráno, zhubli více než ti, kteří cvičili v jinou dobu. Výzkumníci také zjistili, že cvičení ve stejnou dobu každý den bylo úspěšné pro většinu účastníků.

Závěr? Cvičte dříve nebo později během dne, ale pokud si vyberete čas cvičení a budete se ho držet, měli byste zaznamenat úspěch.

Chcete-li najít nejlepší čas na cvičení, podívejte se na tento plánovač cvičení. Pak vstaňte o 30 minut dříve nebo zůstaňte vzhůru o 15 minut později a cvičte. Jen se ujistěte, že vaše cvičení je co nejvíce konzistentní – nevybírejte si čas cvičení a pak si to o pět minut později rozmyslete (nebo jeden den úplně vynechejte).

Držte se dietního plánu Yerba Mate

Pokud dodržujete dietní plán Yerba Mate, pravděpodobně jste si všimli, že velikost porcí je menší – ale protože jíte mnohem více zeleniny a ovoce, nemáte pocit, že byste jedli méně.

Pokud tedy stále zjišťujete, že se vám nedaří dosáhnout svých cílů v oblasti hubnutí, možná budete muset udělat více pro zvýšení příjmu zeleně a ovoce. Dobrým začátkem je začít přidávat na svůj talíř více zelené zeleniny a ovoce. Pokud to nestačí, můžete zkusit přidat do svého jídelníčku ještě několik dalších z těchto tipů na dietu Yerba Mate.

Přidejte více libových bílkovin

Výzkum zjistil, že lidé, kteří dodržují dietní plán Yerba Mate, mají pravděpodobně vyšší obsah “kompletních” bílkovin, které obsahují všech osm esenciálních aminokyselin, jež naše tělo potřebuje.

Mezi nejlepší zdroje libových bílkovin patří kuřecí prsa, libové hovězí maso, vejce, tofu a ryby.

Seznam superpotravin uvádí: “Yerba maté je jednou z nejkompletnějších potravin, které kdy byly objeveny. Zároveň yerba maté obsahuje velmi vysoké množství dobrých tuků (omega 3) i dobrých vláknin (fibra). Neexistují žádné výživové složky, které by se pro hubnutí doporučovaly silněji než tyto dva prvky. Pro hubnutí je to “no-brainer”.”

Takže se pusťte do pití kořeněného čaje yerba maté a budete

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *