Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

V rámci studie dali vědci ženám s nadváhou k dispozici fitness tracker, reduslim cena který jim denně odhadoval, jak jsou během dne aktivní. Během následujících 6 měsíců se ženám podařilo zhubnout v průměru 13 kilogramů – a to úspěšně, přičemž si tento úbytek váhy udržely po dalších 6 měsíců.

Ženy také dokázaly dosáhnout svých cílů rychleji, než výzkumný tým očekával.

To však neznamená, že musíte cvičit každý den ve stejnou dobu. Studie Texaské univerzity naznačuje, že cvičit hned ráno před tréninkem může být lepší než se pustit do kardio cvičení, když se na to necítíte.

Samostatná studie v časopise American Journal of Clinical Nutrition zjistila, že lidé, kteří se dostali do pohodlného cvičebního režimu cvičením po dobu 25 minut třikrát týdně, si udržují vyšší klidovou rychlost metabolismu než ti, kteří cvičí sporadicky.

Noční “kocovina”?

Další osvědčený tip, jak zabránit tomu, aby vaše hubnutí ustrnulo na mrtvém bodě: American College of Sports Medicine říká, že každý večer si dejte svačinu bohatou na bílkoviny.

“Tato svačina pomáhá předcházet stavu zvanému “hladová mezera”, kdy sníte malé jídlo nebo svačinu, ale stále vám chybí kalorie k zahnání hladu po celý den,” uvádí ACSM.

Jinými slovy, snědení malé porce bílkovin (přibližně pár uncí) před spaním může udržet váš metabolismus v chodu po několik následujících hodin.

Jiní odborníci doporučují sníst před spaním malou zdravou svačinu bohatou na bílkoviny, například sendvič s arašídovým máslem a želé nebo jedno či dvě míchaná vejce.

Když vás tedy v noci přepadne hlad, ujistěte se, že máte po ruce potřebné kalorie.

Rychlý zásah: Nejlepší svačiny při hubnutí

Obecně jsou pro hubnutí ideální potraviny bohaté na bílkoviny, jako je libové maso, studenovodní ryby, fazole a luštěniny, protože mají vysoký obsah bílkovin a nízký obsah sacharidů.

Další rady a tipy týkající se stravování najdete na stránkách Harvard Medical School.

Další článek:

Další článek: Co jíst při detoxikaci?

Pokud se vzdáváte alkoholu nebo kofeinu, možná vám zůstane velký otazník: “Co budu proboha jíst?”.

Ne .

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *