Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Velkým přínosem je, že pokud se rozhodnete zhubnout tak, že si stanovíte konkrétní denní dobu pro cvičení, je pravděpodobnější, že si ji udržíte,” říká spoluautor studie Dr. Eric Ravussin, profesor medicíny na Alabamské univerzitě v Birminghamu.

Protože je velmi snadné vybočit z cvičebního plánu, někteří lidé zvažují, že si stanoví pevný denní čas na cvičení a budou se ho držet. “Všichni jsme to někdy zkusili, a když se nám cvičení nedostane do denního rozvrhu, utečeme od něj,” říká doktor Ravussin.

Pokud se rozhodnete vtěsnat rychlé cvičení do určitého času každý den, je lepší to udělat ráno, kdy nebudete příliš unavení, dodává.

Pokud se snažíte cvičit večer, je těžší udržet konzistentní rutinu a mohli byste neúmyslně sabotovat dosažený úbytek hmotnosti, reduslim original říká Ravussin.

Ve studii publikované v březnu 2019 v časopise Obesity Dr. Ravussin a jeho kolegové zjistili, že lidé, kteří cvičili každý den v určitou dobu po dobu jednoho měsíce, měli třikrát větší pravděpodobnost, že si svůj úbytek váhy udrží po následující tři měsíce, než ti, kteří necvičili.

“Výsledky rozhodně podporují myšlenku, že pravidelné cvičení ve stanovenou dobu každý den může pomoci zabránit tomu, aby lidé sklouzli zpět ke svým starým vzorcům,” říká Dr. Ravussin.

Jak cvičení pomáhá hubnout

Důsledné cvičení vám může pomoci dosáhnout vašich cílů v oblasti hubnutí, říká Dr. Ravussin. Cvičení spaluje kalorie a posiluje kardiovaskulární systém, což jsou dva hlavní faktory udržující vysoký metabolismus.

“Pokud se vám podaří cvičit důsledně po celý den, je pravděpodobnější, že se vám podaří udržet se v programu hubnutí,” říká Dr. Ravussin.

Kromě udržování vysokého metabolismu po celý den vám cvičení pomáhá cítit se spokojeně tím, že pomáhá uvolňovat hormon leptin a zvyšuje množství chemických látek v mozku, které vám dodávají dobrý pocit.

“Pokud cvičíte po celý den a pak si dáte večeři nebo dvě, je mnohem pravděpodobnější, že se budete cítit spokojení a spokojení po delší dobu. To je podstata hubnutí,” říká doktor Ravussin.

Proč nikdy nezhubnete, pokud budete cvičit

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *