Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Jak popisuje server LIVESTRONG.COM, redu slim vědci zkoumali účastníky Národního registru pro kontrolu hmotnosti, což je skupina lidí, kteří zhubli a udržovali si pokles hmotnosti po dobu nejméně tří let.

“Na této skupině je skvělé, že zahrnuje lidi všech tvarů a velikostí, etnik a pohlaví,” řekl serveru LIVESTRONG.COM Christopher Gardner, PhD, spoluautor studie. “Lidé v této skupině byli velmi různorodí, takže jsme mohli zjistit, zda existují nějaké společné vzorce stravování nebo chování, které jsou spojeny s úspěchem.”

Gardnerův tým provedl průzkum mezi členy registru (skupinu tvořilo celkem 600 lidí) a zjistil, že ti, kteří každý den v určitou dobu cvičili, měli tendenci mít nižší BMI (množství tělesného tuku), shodili více kilogramů a zůstali na nižší váze déle než ti, kteří v danou dobu necvičili. Navíc zjistili, že lidé, kterým se hubnutí dařilo méně, měli tendenci cvičit i v jinou denní dobu.

Kolik zhubnout

Kdy byste tedy měli cvičit? Neexistuje jeden “správný” čas, kdy začít (nebo skončit), ale lékaři doporučují, aby se lidé vyhýbali cvičení, když už se potí. Proto má smysl cvičit hned ráno nebo večer. A pak, podle nedávného článku v Mayo Clinic, cvičit celkem 20 až 60 minut.

“Každé tělo je jiné,” řekl Gardner serveru LIVESTRONG.COM. “Takže možná nebudete schopni cvičit přesně 30 minut, ale měli byste být schopni cvičit po určitou dobu.”

ČTĚTE VÍCE z časopisu PEOPLE:

Mýty o keto dietě: 9 mýtů, kterými byste se měli řídit.

Pěkně ve švestkách: Keto: Tajemství diety Rachel Zoe

Společnost Kellogg’s zaplatí 500 milionů dolarů za údajný klamavý marketing

Bude můj dietní plán fungovat? 10 návyků, které způsobují zbytečný nárůst hmotnosti

Za těmito čísly stojí myšlenka “prahu lidského potu”. V tomto bodě začíná tělo pociťovat účinky cvičení. Podle Gardnera tedy nechcete cvičit, když už pociťujete účinky pocení.

“Mnoho lidí si říká: ‘Ach, já se tak potím.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *