Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Tato zjištění jsou v souladu s předchozími výzkumy, které zjistily, že u lidí s pravidelným cvičením je méně pravděpodobné, že zhubnou zpět, říká hlavní autor studie z roku 2019 Luca Alippi z Kampánské univerzity a univerzity v Sieně v Itálii.

Chcete zjistit, ve kterou denní dobu jste nejvíce unavení? Více informací se dozvíte zde!

Zde je osm jednoduchých způsobů, jak začít svou cestu k hubnutí:

1. Jezte dostatečně

Nejlepším způsobem, jak zhubnout, je zajistit si zdravou stravu a dostatek kalorií. “Lidé říkají, že nejíst se nedá zhubnout, ale to je mýtus,” říká doktorka Rosalind Creasyová, autorka knihy The Truth About Your Waistline (Pravda o vašem pasu), pro POPSUGAR. “Není to tak, že nemůžete zhubnout, když nejíte, ale pokud jíte málo a jíte jen správné množství jídla, není možné zhubnout.”

2. Nejezte, když nemáte hlad

Důvod: Nakonec sníte mnohem více, než potřebujete. Jde o to, abyste se ujistili, že jíte dost na to, abyste měli hlad, ale ne tolik, abyste měli chuť na ten all-you-can-eat bufet dole v ulici. “Pokud máte hlad, měli byste jíst, ale ne proto, že chcete,” říká Creasy. “Udělejte to proto, že se chcete cítit spokojení.”

3. Rozvrhněte si jídla a svačiny

Možná si budete muset jídla a svačiny naplánovat dopředu, ale nemějte pocit, reduslim dr max že musíte dodržovat pevný rozvrh, říká registrovaná dietoložka Rachel Whitakerová, která o hubnutí píše blog na Tumblru. “Pokud si jídlo dopředu nenaplánujete, zvýší se pravděpodobnost, že se budete přejídat,” říká, “protože můžete být více v pokušení zkoušet nové potraviny nebo jíst věci, protože jsou mimo dosah. Plánování jídel a svačinek na papíře nebo v aplikaci, která vám umožní vidět, co jíte, je ve chvílích slabosti učiní méně lákavými.”

4. Jezte, když máte hlad

Je pro nás přirozené, že jíme, když máme hlad, ale když se přejíte, může to vést k tomu, že se budete cítit

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *