Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“V různých obdobích jsem se snažil zhubnout. Nefungovalo to,” říká Elaine Mageeová, zdravotní sestra, spoluautorka knihy Comfort Food Makeovers, která vyšla v dubnu 2019. “Ale když jdu ráno v pět hodin do posilovny, mám na jídlo celý den.” Vždycky se mi podaří zhubnout. To jí také dává výmluvu, aby se nepřežírala, reduslim dm když její rodina míří z práce domů, dodává.

Takže až se vás příště bude někdo snažit přemluvit k rannímu cvičení, mějte na paměti, že dodržování cvičebního režimu vám může pomoci udržet si zdravou váhu – i kdyby to mělo být jen na jeden den. (Zde jsou další vědecky podložené tipy na hubnutí.)

Nejjednodušším způsobem, jak si zacvičit, může být cvičení v ložnici. “Snaha vstát a vyjít z domu chvíli trvá,” říká Magee. “Snažím se stát, kdykoli to jde.”

Pokud máte oblíbené cvičení, které chcete zařadit do svého režimu, nezapomeňte ho přidat na seznam povinných aktivit. Pokud například denně děláte kliky nebo sedy-lehy, zapište si je a dodržujte je ve svém novém rozvrhu, říká Magee.

Váš cvičební plán by měl také zahrnovat různorodá cvičení, protože vám pomohou zabránit tomu, abyste se nudili a nedodržovali je.

“Nejsem typ člověka, který se nudí,” říká Magee. “Takže když mám jednou týdně cvičební hodinu a delší běh, vím, že to budu dobře dodržovat.”

Dalším klíčem je rozvržení tréninků tak, abyste mezi nimi měli čas na regeneraci. Pokud plánujete cvičit ráno, vyhraďte si na trénink alespoň 30 minut, i když můžete přidat více času, pokud si ho můžete vyhradit, říká.

“To vám dá čas na přípravu a snídani,” říká Mageeová. “Po tréninku mi to dává čas na sprchu, obléknutí a snědení oběda, a pak je čas na úklid, abych mohla všechno to jídlo uklidit.”

SOUVISEJÍCÍ VIDEO:

Magee říká: “Dodržujte tento časový rozvrh a dbejte na to, aby se “vešel do vašeho životního stylu”. “Don’

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *