Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Dobrou zprávou je, že to může být nejúčinnější strategie pro udržení váhy.

Vědci totiž zjistili, že nejlepší čas na cvičení je brzy ráno, mezi sedmou a desátou hodinou, kdy jste nejsvěžejší a cítíte se nejvíce motivovaní. Pro většinu lidí je to také doba, kdy jste nejméně vyčerpaní.

Výzkumníci také zjistili, že soustavné cvičení během dne a cvičení dvakrát denně může být náročným způsobem, jak si udržet váhu.

Výzkumníci doporučují, abyste si zvolili čas pro důsledné cvičení a drželi se ho, abyste se nenechali vykolejit.

Cítíte se ráno psychicky vyčerpaní? Studie publikovaná v roce 2018 v časopise Nutrition zjistila, že snídat něco s bílkovinami, jako jsou vejce a arašídové máslo, může pomoci zabránit tomu, abyste se během dne cítili ospalí.

Celkově studie poukazuje na to, že načasování jídla může mít důležitý vliv na to, kolik kalorií během dne sníte.

Celkově studie poukazuje na to, že načasování jídla může mít důležitý vliv na to, kolik kalorií během dne sníte.

Mezi další tipy patří:

Pít zelený čaj a jíst více ovoce a zeleniny.

Dělat si přestávky a jíst zdravější jídlo po 16. hodině.

nošení volnějšího oblečení a konzumace většího množství zeleniny.

Jíst, když máte hlad, a ne když jste nuceni nebo když se nudíte.

Zde je několik nových studií, které naznačují, že byste mohli zhubnout jen tím, že budete jíst o několik druhů ovoce a zeleniny denně více.

Například studie v časopise Obesity zjistila, že konzumace pouhých tří denních porcí ovoce a zeleniny může vést k dlouhodobému snížení hmotnosti. V této studii vědci sledovali 77 lidí s nadváhou po dobu 12 týdnů.

Během studie se účastníci pravidelně vážili a vědci sledovali, kolikrát účastníci snědli “více ovoce a zeleniny než obvykle”.

Výsledky ukázaly, že účastníci, kteří jedli více zeleniny a ovoce, reduslim cena méně často přibírali na váze a jedli méně nasycených tuků než ti, kteří do svých denních jídel více zeleniny a ovoce nepřidávali.

Získejte lepší zpravodaj. Tato stránka je chráněna pomocí recaptcha

Shutterstock

Jíst méně kalorií

Jiná studie ze stejného časopisu Obesity zjistila, že lidé, kteří jedli méně kalorií, byli dlouhodobě úspěšnější při udržování svého váhového úbytku než ti, kteří jedli méně kalorií.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *