Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Díky pravidelné fyzické aktivitě se můžete cítit lépe, vypadat lépe, žít déle a být zdravější,” říká registrovaná dietoložka Kristen Beck, MS, RDN. Pravidelná pohybová aktivita vás také může chránit před některými typy rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění.

Studie, které se zúčastnilo více než 6 000 lidí, ukázala, že největší úspěch při hubnutí byl, když se lidé řídili pravidlem “nejčasnějšího probuzení”: Beck říká, že lidé cvičili od 6:00 do 6:30 hodin a ne mezi 6:30 a 7:00 hodinou ranní.

Další základní pravidlo: Beck říká, že každý desátý den si dopřejte den odpočinku, aby vaše tělo mělo možnost spálit vše, co se v důsledku cvičení uložilo.

Ať už tedy chcete shodit kila nebo se dostat do formy, těchto osm osvědčených triků na hubnutí vám může pomoci dosáhnout vašich cílů.

1. Pijte více vody

Mezi vaše cíle v oblasti hubnutí by mělo patřit každodenní pití dostatečného množství vody. Je to totiž jeden z nejjednodušších způsobů, jak pomoci zajistit, aby vaše úsilí o hubnutí bylo úspěšné.

Podle Americké dietetické asociace je ideální denní příjem vody pro ženy asi 14 šálků a pro muže asi 16 šálků.

Když se snažíte zhubnout, je také nezbytné pravidelně pít dostatek vody, abyste pomohli svému tělu co nejlépe fungovat během tréninku, protože pití většího množství vody pomáhá regulovat hladinu tekutin v těle, hydratovat svaly a udržovat dobré fungování orgánů.

2. Držte dietu

Pokud máte špatný stravovací návyk, nesnažte se ho nahradit jiným. Místo toho se snažte dodržovat redukční dietu.

Výzkumy totiž ukazují, že držení diety a změna návyků jsou účinnější než spoléhání se na novou strategii hubnutí.

Studie z roku 2018 publikovaná v časopise American Journal of Clinical Nutrition zjistila, reduslim original že lidé, kteří jednoduše změnili to, co jedli, měli tendenci již po několika týdnech znovu přibrat nebo přibrat.

3. Jezte pět malých jídel denně

Chcete-li si usnadnit hubnutí, je nejlepší jíst každý den několik malých jídel, nikoliv jedno velké jídlo k večeři, naznačuje studie z roku 2005 publikovaná v časopise Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics.

Související video: Snídaně, obědy a večeře: Tohle musíte jíst při každém jídle.

Menší jídlo může být to nejlepší

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *