Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

I když je mnoho lidí v pokušení zabývat se nejnovější studií, která tvrdí, že odhaluje nějaký nový trik na hubnutí, pravdou je, že na spalování tuků vždy existovala metoda. “Většina lidí, kteří zhubnou, nakonec opět přibere,” říká Stephanie Oblanderová, odbornice na behaviorální psychologii a zdraví z Floridské univerzity. “Je to způsob, jakým jsou naše těla a mozky nastaveny.”

A to je právě ono: reduslim original pokud se budete snažit zhubnout tak, že se budete soustředit pouze na sílu vůle, prostě to vzdáte. “Začnou si myslet, že budu slabý, že z diety vypadnu, a to bude mít negativní emocionální dopad,” říká Oblander. V konečném důsledku je pak těžší dietu držet. Řešením je podle Oblandera přesunout pozornost na vědecký přístup.

Jaké vědecky podložené tipy a jaké nové trendy vám tedy mohou pomoci? Zde je ucelený seznam toho, co doporučují odborníci.

Snídejte každý den

Začněme relativně novým návrhem: snídejte.

“Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne,” říká Dr. Deborah Rothsteinová, lékařská ředitelka Cleveland Clinic Wellness Institute. “Je to zdaleka nejdůležitější jídlo dne, protože při něm přirozeně spalujeme více kalorií než při kterémkoli jiném jídle během dne.” Je to pravda: Studie v časopise The American Journal of Clinical Nutrition zjistila, že snídaně konzumovaná v průměru v 9-10 hodin ráno zvyšuje energii na několik hodin, což vám následně pomůže spálit více kalorií v průběhu dne.

Nejlepší část: Nemusí se jednat o obrovskou, kalorickou snídani (i když vysokokalorická snídaně může skutečně zlepšit hubnutí. Je to další případ střídmosti). Místo toho zkuste začít den něčím, jako je miska ovesných vloček a banán nebo jablko. “Jednoduchá, chutná snídaně, jako je miska ovesných vloček a banán, vám umožní získat dostatek kalorií, aniž byste museli pít hodně mléka nebo konzumovat hodně pečiva, což je také další důvod, proč se tomu vyhnout,” říká Rothstein.

“Existuje mnoho důkazů, které naznačují, že snídaně pomáhá při hubnutí,” říká Rothstein. �

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *