Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Zde jsou čtyři:

1. Nevynechávejte jídlo.

Jak to může pomoci: Pokud se budete držet pravidelných časů jídla, jako je snídaně, oběd a večeře, můžete se vyhnout impulzivnímu popadnutí dalšího sousta nebo nápoje, když vás přepadne hlad. Výzkum naznačuje, že u těch, kdo drží dietu a snídají, se později hlad nezvyšuje tolik jako u těch, kdo snídani vynechávají. Ačkoli jiná studie publikovaná v časopise Obesity zjistila, že u lidí, kteří pravidelně vynechávali jídlo a místo toho během dne konzumovali nadměrné množství kalorií, reduslim cena došlo ke snížení hladiny leptinu – hormonu, který nám pomáhá cítit se plní – na úroveň, která byla “škodlivá a kontraproduktivní”, uvedla doktorka Suzanne Steinbaumová, docentka medicíny v Centru preventivní medicíny na Columbia University Medical Center a hlavní autorka studie.

Jak na to: Tento tip je stejně jednoduchý jako zdravý rozum. A na rozdíl od některých jiných doporučení týkajících se zdravé výživy, která jste pravděpodobně slyšeli, vynechání snídaně nezpomalí váš metabolismus, řekla Steinbaumová, která také vyučuje na Národním institutu pro diabetes a nemoci trávicího ústrojí a ledvin. “Mnoho současných populárních diet se zaměřuje na myšlenku jíst častěji menší porce jídla,” řekla, “ale problémem není snídaně a oběd – problémem jsou svačiny mezi nimi.” Doporučuje jíst největší jídlo dne (snídani, oběd nebo večeři) v pravidelných intervalech přibližně každé 3-4 hodiny.

2. Jděte na 30 minut denně.

Jak by to mohlo pomoci: Podle Mayo Clinic není potřeba dlouho – ani mnoho úsilí – k tomu, abyste získali zdravotní výhody fyzické aktivity. Lékaři doporučují 30 minut denně mírné aktivity, jako je rychlá chůze nebo rychlé plavání. “Nemusí to být nic intenzivního. Opravdu to nemusí být aktivity typu posilovny,” říká Mandy Evansová, registrovaná dietoložka a autorka knihy “The No Diet: Mandy Evansová, autorka knihy “Ultimate 4-Week Plan to Lose 10 Lbs. without Dieting”. “Může to být tak jednoduché jako procházka.” A nemusíte ani chodit do posilovny, řekla. “Můžete to dělat doma v obývacím pokoji. Dokonce i vyjít si každý den na krátkou, svižnou procházku je něco, co se dá snadno udělat.”

Jak na to: �

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *