Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Zatímco některé fyzické změny, jako jsou štíhlejší paže nebo pevnější břišní svaly, zaznamenáte, když shodíte více než 10 kg, jiné, jako je nižší klidová tepová frekvence a snížení krevního tlaku, se neprojeví hned. V závislosti na tom, jak dlouho jste trpěli nadváhou, nemusíte zlepšení těchto čísel pozorovat okamžitě.

“Hubnutí je cesta, ne závod. Většina lidí dosáhne zdravé váhy a udrží si ji díky trvalé a celoživotní podpoře ze strany poskytovatelů zdravotní péče a rodiny a přátel s dobrými úmysly,” říká Dr. David Katz, ředitel Yale-Griffinova výzkumného centra pro prevenci.

Dobré zdravotní návyky – jako je správné stravování a pravidelné cvičení – podle něj nakonec povedou ke snížení hmotnosti. U těch, kteří již delší dobu zvedají činky, může tato cesta začít dříve než u těch, kteří cvičí méně často.

V posledních několika letech se hodně mluví – na sociálních sítích i mimo ně – o “hormonální terapii” nebo o specifických dietních režimech, které mají podpořit metabolismus a snížit chuť k jídlu. Probíhají také snahy o vývoj účinnějších farmaceutických terapií pro hubnutí.

Ale nejlepší tipy na hubnutí pro rok 2020 a další roky jsou ty, které nejčastěji uvidíte na sociálních sítích a objeví se na vašem Facebooku. Tyto osvědčené tipy prokazatelně pomáhají lidem zhubnout tím, že spálí více kalorií, než spotřebují, a mohou také pomoci při cukrovce, zdraví srdce a dalších problémech. A tyto rady jsou podloženy vědeckými poznatky.

Nejsou to však jediné tipy na hubnutí, díky kterým můžete být úspěšnější. Odborníci tvrdí, že jde o úplnější seznam než jen “zhubněte, když budete jíst méně”.

1. Začněte s dietním plánem.

“Jste to, co jíte,” a hubnutí je rozhodně o tom, co jíte, říká doktor Andrew Weil, autor bestselleru The Happiest Diet, který vyšel v New York Times. Kromě hubnutí mohou všechny tyto tipy pomoci také s cukrovkou, zdravím srdce a dalšími problémy.

Zatímco mnozí z nás mají to štěstí, že mají přístup ke zdravým a nízkokalorickým potravinám, ne každý má takové štěstí. Možná jíte mnohem více kalorií, než si uvědomujete, reduslim dm a podle CDC průměrný Američan spotřebuje téměř o 300 kalorií více než v 70. letech minulého století.

Získejte lepší zpravodaj. Tato stránka je chráněna

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *