Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Podle Borysowského je lepší trochu pohybu než vůbec žádný, ale i bez návštěvy posilovny můžete získat významné zdravotní benefity. Začněte tím, že během ranního dojíždění do práce nebo při procházce se psem obejdete blok. Vezměte si kamaráda na svižnou ranní procházku nebo šlapejte na kole při vyřizování pochůzek. Dobrovolně jezděte autem s kolegy, kteří se dohodli, že budou chodit společně. Večer pošlete každému ze svých přátel textovou zprávu, ve které mu připomenete, aby udělal totéž.

Pak zvažte kombinaci odporového tréninku, alespoň tři dny v týdnu, s cviky s vlastní vahou, jako jsou kliky, výpady, dřepy a prkna. Jednoduché pohyby s vlastní vahou, jako jsou dřepy, mohou pomoci posílit svaly – klíč ke spalování kalorií během spánku. Nezapomeňte, že posilování můžete provádět i bez činek. “Krása těchto pohybů spočívá v tom, že k nim nepotřebujete žádné závaží, což také znamená, že je můžete provádět kdekoli,” říká Borysowski.

Správné stravování

Pokud chcete zhubnout, reduslim original musíte jíst méně. Ale o kolik méně? Vědci se domnívají, že pro zdravé hubnutí byste měli přijmout zhruba o 600 kalorií méně, než kolik jich denně spálíte.

Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí je těžké zjistit, kolik kalorií vlastně denně spalujete, protože aktivní lidé spálí denně o 50 až 200 kalorií více než lidé neaktivní.

Jednoduchý způsob, jak zjistit, jak se váš příjem kalorií skládá, nabízí kalkulačka denní kalorické potřeby.

Poznejte své tělo

Pokud se vám zdá, že jídlo je to jediné, na co myslíte, je to proto, že je to tak. Ale koncept uvědomělého stravování, známý také jako věnování pozornosti jídlu, které jíte, vám může pomoci dosáhnout vašich cílů v oblasti hubnutí, říká Allison Aubreyová, registrovaná dietoložka a odbornice na výživu v New Yorku.

Dobrým způsobem, jak začít s uvědomělým stravováním, je naučit se více vnímat své tělo během dne. Aubreyová doporučuje věnovat velkou pozornost tomu, co vám vaše tělo říká. Pokud máte například hlad, zeptejte se sami sebe, zda jíte jen proto, že máte chuť na něco sladkého, nebo proto, že máte skutečně hlad, a na co konkrétně máte chuť.

Také si přečtěte seznam potravin na federálním štítku s výživovými údaji – zejména

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *