Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Ať už vás cvičení baví, nikdy jste necvičili, nebo cvičení prostě nesnášíte, je velmi důležité, abyste se při zahájení cvičení připravili na úspěch.

“Dieta je dvousečná zbraň,” říká Laura Looneyová, certifikovaná trenérka zdraví a autorka knihy The Wellness Coach Handbook, v rozhovoru pro Yahoo Lifestyle. “Je to dočasné řešení, které vás může rozptýlit od toho, co chcete, ale také vám zabrání v tom, abyste provedli trvalé pozitivní změny – ve svém stravování a aktivitě -, kterých se můžete skutečně držet po zbytek života.”

“Kdykoli se postavíte do pozice, kdy si řeknete: ‘Budu mít X po následující X časový úsek’ – ať už jíte to, co vám chutná, nebo držíte dietu, nebo se omezujete na X hodin, kdy budete fyzicky aktivní – stavíte se do pozice, kdy selžete.”

Looney proto říká, že nejlepší způsob, jak si stanovit konzistentní cvičení, je zvolit si čas a každý den ho dodržovat. “Vyberte si čas, který vám vyhovuje, a udělejte z něj rituál,” říká.

To je důležité, protože vám to pomůže vytvořit si zvyk chodit do posilovny a zůstat konzistentní a zdravý po celý den. Lidem, jejichž rozvrh je hektický, Looneyová doporučuje stanovit si čas, než začnete cvičit.

“Máte čas udělat si z toho rituál,” říká. “Když budete chodit každý den v půl páté, bude to rituál, ať už chodíte, nebo ne. Je to rituál cíle, ke kterému směřujete,” dodává.

Ale opět jde o to, abyste se nastavili na úspěch, pokud jde o cvičení po zbytek života. Looney proto říká, reduslim dm že je důležité vědět, o co vám při návštěvě posilovny skutečně jde – ať už jde o spalování kalorií, budování svalů, posilování nebo zlepšení nálady.

“I když neplánujete jíst jinak, pokud budete cvičit s tímto záměrem, pomůže vám to s vašimi stravovacími cíli,” říká.

“Pokud je vaším cílem zhubnout 10 kilo a shodit 10 procent tělesného tuku – pro mě to znamená zhubnout jedno až dvě kila za

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *