Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

I když je většinou nejlepší snídat, nemusíte snídat nutně. Pokud snídani vynecháte, váš metabolismus bude pomalejší a budete mít tendenci mezi jednotlivými jídly trávit delší dobu. Navíc jsou signály hladu slabší, takže je pro vás těžší být v režimu spalování kalorií.

Přečtěte si také: Jediná tukožroutská dieta, kterou budete potřebovat, abyste zhubli a udrželi si váhu

[i]Katey Rickel/Getty Images[/i]

Malá svačinka před jídlem může pomoci nastartovat metabolismus, říká Ruthann Rostami, RDN, FADA, z University of Nevada, Las Vegas. Ve studii z roku 2012 publikované v časopise American Journal of Clinical Nutrition zjistila, že lidé, kteří svačili ořechy (a měli o něco méně kalorií), snědli více jídla a spálili více kalorií než lidé, kteří nesvačili. Studie navíc zjistila, že ženy, které jedly nejvíce ořechů (ale ne kalorií), zhubly více než ty, které je nejedly.

Další skvělý způsob, jak nastartovat metabolismus: Tukové bomby. Jedná se o svačinky plné živin, které lze jíst jako svačinu po tréninku nebo místo jídla. (Hrst mandlí, banán a nízkotučný tvaroh bez přidaného ovoce vám dodají dávku všech živin, které potřebujete ke spalování tuků.)

Snadné způsoby hubnutíV průběhu let jste pravděpodobně slyšeli svůj díl bláznivých rad na hubnutí, ať už jde o každodenní pití celerové šťávy nebo nahrazování jídel “sušenkami” na hubnutí. A často tyto rady propagují lidé bez jakýchkoli zdravotních znalostí. (Čtěte: Postupujte opatrně.) Ale stejně jako existuje spousta zavádějících rad na hubnutí, kterým je třeba se vyhnout, reduslim cena existuje také mnoho legitimních, výzkumem podložených a odborníky schválených návrhů.

Jeden z nich zní: Zvolte si čas, kdy budete cvičit – a dodržujte ho. Studie publikovaná v červenci 2019 v časopise Obesity zjistila, že důsledné cvičení v určitou dobu každý den vám může pomoci úspěšně udržet hubnutí.

Ačkoli je většinou nejlepší snídat, nemusíte si ji dávat nutně. Pokud snídani vynecháte, váš metabolismus bude pomalejší a budete mít tendenci k delším přestávkám mezi jídly. Navíc signály hladu jsou

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *