Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Závěr: Autor studie Vincent Chiara, odborný asistent kineziologie na Georgijské státní univerzitě, uvádí v tiskové zprávě: “U těch, kteří často uváděli fyzickou aktivitu v určitou dobu, byla pravděpodobnost opětovného přibírání na váze výrazně nižší než u těch, kteří uváděli fyzickou aktivitu v jinou dobu.” “Tyto výsledky naznačují, že lidé, kteří důsledně dodržují určitý pohybový režim, mohou úspěšněji předcházet opětovnému nabývání hmotnosti.”

Co dělat: Pomocí fitness trackeru nebo aplikace v chytrém telefonu se ujistěte, že dodržujete stanovené minuty kardio a odporového cvičení ve vámi zvoleném čase, a to alespoň pět dní v týdnu. Pokud nemáte tracker ani aplikaci, jednoduše si nastavte budík na telefonu, položte si ho na noční stolek a dodržujte svůj plán.

Neustálé hubnutí

Závěr: Počítání kalorií a kontrola porcí vám nepomohou zhubnout rychle, ale mohou vám pomoci udržet si váhu dlouhodobě.

Co dělat: Nejlépe uděláte, když budete vyhodnocovat svůj hlad. Pokud máte hlad, je to dobré znamení k jídlu; pokud hlad nemáte, jídlo vynechejte. Vynechávání jídla je jednou z nejúčinnějších taktik hubnutí: Výzkum publikovaný v časopise Appetite zjistil, že “úbytek hmotnosti krátkodobě kolísá, ale je stabilní, pokud jsou změny v příjmu potravy kompenzovány změnami ve výdeji energie”.

Zní to kontraintuitivně, ale některé studie dokonce zjistily, že “konzumace menšího množství jídla než obvykle” snižuje později přijaté kalorie. V jedné, kterou provedli vědci z Alabamské univerzity v Birminghamu, bylo 29 účastníků rozděleno do dvou skupin. Jedna z nich každý den konzumovala jídlo o objemu 1 000 kalorií, zatímco druhá omezila svůj denní příjem kalorií na 750 kalorií. Během osmitýdenního experimentu obě skupiny zhubly stejně. Pokud jde o to, reduslim original co studie zjistila: Jedním z hlavních důvodů, proč se vám při dietě s omezením kalorií daří hubnout rychleji, je to, že pravděpodobně sníte méně kalorií, než když se stravujete normálně. K tomu můžete zvolit středomořskou stravu, která obsahuje méně rafinovaných sacharidů.

Doktor Toby Amidor, certifikovaný internista a autor knihy The Pocket Idiot’s Guide to the New Science of Weight Loss, také radí vyhýbat se počítání kalorií: “Jíst vyváženou, skutečnou stravu – včetně plnohodnotných potravin.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *