Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

“Způsob, jak to udělat,” říká Gagandeep GK, lékař, certifikovaný specialista na integrativní a funkční medicínu a docent medicíny na University of Texas Southwestern Medical Center. “Vyberte si čas a neodchylujte se od něj. Pokud si zdřímnete, necvičíte.”

Další chytrý způsob, jak si udržet každodenní cvičební návyk? Přizpůsobte si svůj rozvrh v práci a doma, abyste si našli čas na to, abyste skutečně vstali a hýbali se.

Odborníci upozorňují, že několik malých změn může vést k větším přínosům a pomoci udržet hubnutí, například vypít sklenici nízkotučného mléka s kouskem ovoce místo slazeného s cukrem. Pokud je vaší oblíbenou pochoutkou zmrzlina, dbejte na to, abyste si ji dopřávali jen občas.

“Spousta lidí si říká: ‘Proč si nemůžu dát zmrzlinu jen tak uprostřed dne?” říká Gagandeep. “Pro většinu lidí je to příliš.”

Místo toho vyměňte jednu z každodenních pochoutek za něco zdravého a chutného. A pokud si nemůžete odepřít oblíbené jídlo, zkuste ho vyměnit za jinou verzi, například za libovější nebo méně kalorickou, říká Gagandeep.

“K jídlu máme velmi silné emocionální nebo návykové vazby,” říká Gagandeep. “Není to kouzelná pilulka. Chce to disciplínu a plánování.”

Klíčové je nejen plánování, ale také stanovení realistických cílů. Zatímco mnozí zpočátku zhubnou 5 nebo 10 kilo, mnohým se je nepodaří udržet dlouho, říká Gagandeep a dodává, že je pravděpodobnější, že uspějete, pokud si stanovíte cíl, o kterém víte, že ho budete schopni dosáhnout.

“Neexistuje žádný kouzelný recept,” říká Gagandeep. “Klíčem je stanovit si cíl, o kterém víte, že ho můžete splnit, a reduslim dr maxžet se ho.”

Můžete také použít tyto výživové triky, abyste se pokusili odvrátit chutě a udrželi se na správné cestě.

Místo toho, abyste sáhli po brambůrcích, vstaňte a udělejte si aktivní desetiminutovou procházku, abyste uspokojili své chutě a dosáhli doporučené denní aktivity. “Rostliny

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *