Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Tento tip není tak dobře prozkoumán, ale důkazy ukazují, reduslim že může být dobrý. Studie publikovaná v srpnu loňského roku v časopise Medicine & Science in Sports & Exercise zjistila, že lidé, jejichž jídla byla přerušována pravidelně rozdělenými malými svačinami namísto jednoho velkého jídla, zkonzumovali výrazně méně jídla – a výrazně více zhubli – než lidé, kteří měli stejný počet kalorií.

A co je ještě důležitější, lidé, kteří jedli malá jídla, dokázali účinněji zpracovat potraviny, které snědli, takže celkově spotřebovali méně kalorií, zjistili vědci.

Pokud se však snažíte zhubnout, neměli byste mít pocit, že musíte jíst každé dvě hodiny. Je to proto, že vaše tělo nemusí jíst každé dvě hodiny.

Mnoho lidí se upíná k metodě “kalorie dovnitř, kalorie ven”, ale ta není, pokud jde o hubnutí, nijak zvlášť účinná. Počítání kalorií není magie. To znamená, že více přijatých kalorií se nerovná více vydaných kalorií.

“Pokud si dáte 1200kalorické jídlo v 15 hodin a pak další 1000kalorické jídlo v 21 hodin, stále přijímáte více kalorií,” říká doktor Rami Tuljapurkar, docent medicíny na Harvard Medical School a lékař v Beth Israel Deaconess Medical Center v Bostonu.

“Pokud se stravujete zdravě, mělo by to být v pořádku,” řekl pro TODAY.

Bez ohledu na to, kdy cvičíte, mělo by to být mimo vaše stravovací okno, dodal Tuljapurkar. (To znamená, že můžete snídat, obědvat a večeřet, a přesto cvičit hned po těchto jídlech.)

Pokud držíte dietu s omezením kalorií, nejlepší čas na cvičení bude záviset na tom, kdy jíte a kolik kalorií spotřebujete, řekl.

Obecně platí, že nejlepší je cvičit hned po jídle – ať už držíte dietu s omezením kalorií, nebo ne. Vaše tělo bude stále ve fázi zpracování a nebude ve stavu spalování kalorií.

Podle Tuljapurkarové to znamená, že je nejlepší cvičit v době, kdy ještě jíte vyváženou stravu, abyste se o ni neochuzovali. (On také nemá

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *