Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

V jiné studii, publikované v časopise Journal of the American Dietetic Association v roce 2011, vědci zjišťovali, zda účastníci více hubnou, když cvičí ráno nebo pozdě večer. Zjistili, že když cvičíte ráno, je pravděpodobnější, reduslim dr max že budete během dne jíst méně.

Cvičte méně často, než si myslíte

Další osvědčená metoda hubnutí podle našich více než patnáctiletých zkušeností v oblasti zdraví a fitness? Cvičení častěji, než si myslíte.

Může to znít zvláštně, ale studie zjistily, že čím častěji cvičíte – konkrétně čím vícekrát za den cvičíte v porovnání s “normální” frekvencí cvičení – tím lepší je citlivost vašeho těla na inzulín. Jinými slovy, když cvičíte častěji, je pravděpodobnější, že budete mít menší hlad a rychlejší metabolismus. Schopnost vašeho těla přeměňovat potravu na energii se obecně nazývá “citlivost na inzulín”, a abyste byli “citliví na inzulín”, musíte často cvičit.

Denně cvičit se často snáze řekne, než udělá. Chápeme, svět se nezastaví a nezačne, když přijdete domů z práce. Jak tedy cvičit denně – a jak cvičení skloubit se zbytkem svého rozvrhu?

Zkuste kombinaci svých oblíbených aktivit. Zjistili jsme, že míchání aktivit vám pomůže prodloužit dobu cvičení i uspokojit vaše pohybové potřeby. Mějte na stole několik tašek, mezi kterými můžete chodit, nebo používejte běžecký pás v kanceláři. Zkuste kombinovat kardio cvičení, silový trénink a flexibilitu. -Lisa Marcinowski, osobní trenérka, California Strength

Vaše cvičení nemusí být zdlouhavé. Pokud nemáte denně tolik času, nezoufejte; čas strávený v posilovně je dobře využitý čas. Dělat delší tréninky je lepší než dělat kratší tréninky pořád dokola. Provádění silového tréninku po dobu 30 minut 3 až 4krát týdně je pro většinu lidí nejlepším řešením. Navíc provádění cviků z různých modalit (těch, které se provádějí v kruhovém nebo pyramidovém režimu) je lepší pro celkové zdraví. -Jen McIntoshová, ředitelka fitness ve společnosti Horizon Integrative Centers, M.D.

Najděte si posilovnu, která vám bude vyhovovat. Pokud nejste členem žádné posilovny, ne.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *