Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Výzkumníci z North Dakota State University rozdělili účastníky do čtyř skupin. Třem skupinám byl přidělen třítýdenní program snižování hmotnosti, který zahrnoval úpravu denního příjmu kalorií na 800, 1 000 nebo 1 200 kalorií a počítání kalorií pro určitou úroveň aktivity (rušná vs. volná) a pro práci (ve stoje vs. vsedě). Druhá skupina neměla žádná cvičební ani stravovací omezení. Po uplynutí předepsané doby cvičení se pak každá skupina vrátila na zbývající tři týdny ke své běžné stravě. Vědci zjistili, že účastníci, kteří se řídili přístupem “cvičení plus dieta”, měli nejmenší pravděpodobnost, že ztracenou váhu znovu získají, a jejich tělo většinu těchto kalorií uvolnilo jako teplo, místo aby je ukládalo jako tuk. Zjistili také, že čím více kalorií měli účastníci zkonzumovat, tím menší byla pravděpodobnost, že přestanou cvičit. Výsledkem bylo, že u osob, kterým byl přidělen nižší příjem kalorií a více aktivity, došlo k většímu poklesu tělesné hmotnosti a zlepšení metabolického profilu ve srovnání s ostatními třemi skupinami.

Ačkoli tedy mnoho rychlých řešení může pomoci zhubnout okamžitě, reduslim cena může být obtížné tyto výsledky udržet dlouhodobě.

Nedovolte, aby vás to odradilo od pokusů. Pokud zavedete některé z těchto tipů, možná zjistíte, že svůj plán dokážete dodržet dlouhodobě.

Pro dosažení úspěchu zkuste do svého plánu začlenit některé z následujících tipů:

Jezte vyváženou stravu. Věda prokázala, že pokud jíte vyváženou stravu, neukládáte si přebytečné kalorie do břicha. A pokud budete udržovat celkový počet kalorií zhruba o 25-30 % nižší, než je doporučený denní celkový počet, budete jíst zdravěji, což je to nejdůležitější, co je třeba správně dodržovat. To znamená držet se jídelníčku s nízkým obsahem sladkých a tučných potravin a vysokým obsahem zdravých potravin, jako je ovoce, zelenina, celozrnné výrobky, libové maso, ryby a ořechy.

Hlídání váhy po dobu 6 měsíců

Na začátku vyváženého stravování si budete chtít stanovit realistické cíle, kolik toho každý den sníte. (Žádné podvádění!) Pokud potřebujete inspiraci, začněte s jídelním plánem pro začátečníky v oblasti hubnutí nebo s jídelními plány Real Talk. Můžete si také stáhnout bezplatnou aplikaci, například tu vytvořenou společností Weight Watchers, která vám umožní sledovat vaše jídlo, nastavit si kalorický cíl a přesně zjistit, jaké potraviny byste měli jíst.

Stanovte si realistické cíle, kolik toho každý den sníte. Pokud jste

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *