Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Vědci sledovali více než 2 000 lidí ve federální studii – skupina z nich trpěla nadváhou nebo obezitou a jejich průměrný věk byl 45 let – po dobu šesti let. Požádali každého účastníka, aby si vybral čas, kdy bude každý týden chodit do posilovny nebo jezdit na kole. Poté porovnali průměrnou týdenní dobu aktivity účastníků s jejich průměrným denním příjmem kalorií.

Studie zjistila, že z účastníků, kteří souhlasili s tím, že si vyberou konkrétní čas na cvičení, 25 % z nich uvedlo, že při dodržování dietního plánu cvičí v průměru 30 minut denně – tedy stejná skupina jako ti, kteří drželi nízkokalorickou dietu. Dalších 54 % účastníků uvedlo 20 až 30 minut cvičení a 21 % účastníků uvedlo v průměru méně než 20 minut cvičení.

Přesto by vás tato zjištění neměla přimět k tomu, abyste si mysleli, že pro spalování kalorií nebo udržení úbytku hmotnosti si nemusíte vybírat čas na cvičení. Studie zjistila, že ti, kteří si určili konkrétní čas cvičení, měli také větší šanci, že dodrží nízkokalorickou dietu, takže i když si nedáte na cvičení přesně stanovený čas, můžete si udržet úbytek hmotnosti tím, že si zvolíte obecný časový rámec pro návštěvu posilovny, například “dva dny v týdnu od 6 do 10 hodin”.

Kolik spánku potřebujete? Klinika Mayo uvádí sedm až devět hodin, ale to se může měnit v závislosti na několika faktorech, včetně vašeho rozvrhu a toho, zda jste ranní ptáče nebo noční sova.

Zdravé stravování, nejen kalorie, vám může pomoci zhubnout

Kolik spánku potřebujete? Klinika Mayo uvádí sedm až devět hodin, ale to se může měnit v závislosti na několika faktorech, včetně vašeho rozvrhu a toho, zda jste ranní ptáče nebo noční ptáče.

Superpotraviny: 5 rostlin, které vám mohou pomoci zhubnout.

Pokud se snažíte zhubnout, možná si myslíte, že se musíte vyhýbat všemu, co obsahuje cukr nebo tuk. Potraviny, o kterých si nemyslíte, že vám škodí, by vám však ve skutečnosti mohly pomoci dosáhnout vašich cílů. Přečtěte si o pěti potravinách, které by vám mohly pomoci zhubnout.

Co by měla každá žena vědět o hubnutí

Které ovoce je pro vás nejlepší? Získejte všechny potřebné informace o tom, reduslim original které ovoce zařadit do svého jídelníčku.

Můj Netiho hrnec na častou alergickou rýmu

Netí pot pomáhá vyčistit

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *