Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Kdy je ale nejlepší cvičit, abyste zhubli? A při jakých aktivitách bychom měli cvičit? Stále více výzkumů naznačuje, že pravidelné aerobní cvičení v kombinaci se zdravou stravou a změnou životního stylu, jako je dostatek spánku a zvládání stresu, může přispět k celkovému zdraví a snížení hmotnosti. (Nedostatek spánku může mít vliv na hladinu hormonů, jako je leptin a ghrelin – hormonů, které pomáhají regulovat chuť k jídlu a metabolismus).

Toho můžete dosáhnout prostřednictvím svižné dvacetiminutové procházky nebo běhu čtyřikrát týdně nebo soustavným 30minutovým aerobikem. Snadným a pohodlným způsobem, jak nastartovat svůj cvičební režim, je cvičit večer před spaním, čímž si zajistíte, že se ještě vyspíte.

Jak ale poznáte, že máte svou denní dávku pohybu? Zde je několik odpovědí na časté otázky týkající se dostatku pohybu při hubnutí a tipy, jak se začít hýbat.

Jak mám cvičit ve spánku?

Cvičit můžete i během spánku, když ležíte v posteli a spíte.

“Nejlepší způsoby, jak cvičit v posteli, jsou skutečně pohybovat tělem způsobem, který napodobuje fyzickou aktivitu,” říká Dr. Kimberly Gomerová, certifikovaná internistka a specialistka na spánkovou medicínu ve Van Vliet Institute v kalifornském městě Brea. Myslete tedy na to, že budete ležet na boku a jemně pohybovat nohama, nebo že budete ležet na zádech a jemně pohybovat rukama. Pokud je váš partner vzhůru, můžete dělat poskoky, poskoky nahoru a dolů nebo rychlou, jemnou procházku, abyste si dopřáli každodenní pohyb.

Jak sladit cvičení a spánek?

Odborníci na hubnutí doporučují zdravou rovnováhu mezi cvičením a spánkem. Gomerová říká, že 30 minut cvičení denně vám může pomoci usnadnit spánek, a doporučuje minimálně sedm až osm hodin spánku každou noc.

“Pokud cvičíte večer, nechcete, aby se vám změnila doba spánku,” říká Gomerová. “Chcete však začít být aktivní alespoň 30 minut před spaním.” Pokud tedy běžně chodíte spát ve 22 hodin, začněte cvičit ve 21 hodin a tuto dobu si na cvičení nechte.

Pokud chcete v posteli strávit více času, je to podle Gomera v pořádku, reduslim cena pokud tím neohrozíte kvalitu svého spánku. Ve skutečnosti,

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *