Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Proto vám přinášíme 20 nejlepších tipů na hubnutí, které byste měli vyzkoušet. Shromáždili je vědci a lékaři a všechny jsou podloženy solidním vědeckým výzkumem.

Nebojte se – nebudete muset dělat žádnou těžkou práci, ale doporučujeme dodržovat několik základních zásad, reduslim dm mezi které patří:

Oblečte si pohodlné cvičební oblečení.

Stanovte si cíl. (Řekněme 10 kg).

Zajistěte si podporu.

Vynecháváním tréninků ničemu nepomůžete. Pokud ale nebudete dodržovat svůj režim, nebude to znamenat rozdíl mezi shozením kil a jejich přibráním.

Pokud jste se řídili výše uvedenými radami, je vám také jasné, že budování svalové hmoty je pro jakýkoli cíl hubnutí nezbytné. Než tedy vkročíte do posilovny, udělejte si malý dodatečný průzkum, říká Dr. Louis Aronne, certifikovaný plastický chirurg a zakladatel lékařského zařízení na hubnutí v New Yorku. “Zjistěte si, který postup budování svalů nejvíce zvýší rychlost vašeho metabolismu,” říká. “Trochu posilujte, ale nenechte se tím příliš unést.”

Aby bylo jasno, “cvičení” ve skutečnosti znamená jen “pohyb”; účelem je dostat tělo na nohy a ze stavu, kdy sedí – ne pro skutečné hubnutí.

Chcete další podobné tipy? NBC News BETTER je posedlá hledáním jednodušších, zdravějších a chytřejších způsobů života. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a sledujte nás na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

1. Více se hýbejte.

Pohyb je všechno. Jednoduchý způsob, jak se začít hýbat? Zaparkujte na vzdálenějším konci parkoviště nebo se projděte kolem nákupního centra. “Chůze je skvělý způsob, jak spálit více kalorií a pomoci při hubnutí,” říká Dr. Laura Copeová, certifikovaná plastická chirurgička v New Yorku a lékařská ředitelka Centra pro kontrolu hmotnosti Arone. “Začněte tím, že vstanete od počítače, a pak se nějakou dobu procházejte.” Udělejte si z toho zvyk, a než se nadějete, budete chodit do obchodu pěšky, místo abyste jezdili autem.

2. Kontrolujte velikost svých porcí.

Nová studie publikovaná v časopise Nutrition Sciences naznačuje, že ti, kteří jedí častěji, ale menší porce, mohou být úspěšnější v hubnutí.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *