Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Zde je 12 odborně podložených tipů, které vám pomohou shodit kila nadobro.

1. Plánujte si jídlo a cvičení

“Příprava jídla je zdaleka nejlepší způsob, jak se ujistit, že nejíte příliš mnoho jídla,” říká Dr. David Katz, praktický lékař a zakládající ředitel Výzkumného centra prevence na Yaleově univerzitě. “A pokud chcete opravdu zhubnout a jste k tomu opravdu odhodláni, musíte se také ujistit, že provozujete fyzickou aktivitu.”

Mluvíme o tom, že si musíte dopředu naplánovat jídlo a stravovací režim. “Pokud to neuděláte, může se stát, že se najíte těsně před spaním a nedostanete potřebné kalorie. Takže budete pozdě usínat, a když se probudíte, můžete se cítit grogy,” říká Dr. Katz.

To je důležité také pro snížení možnosti přejídání, reduslim cena když jste v restauraci. “Když jíte venku, ujistěte se, že si dáte pár soust na začátku, pár soust uprostřed a na konci si necháte zhruba polovinu jídla a polovinu pak necháte pro partnera,” říká doktor Katz.

Pokud chcete opravdu zhubnout, pokud jste k tomu opravdu odhodláni, musíte se také ujistit, že provozujete fyzickou aktivitu. Dr. David Katz

U cvičení budete muset být důslední. “[Mělo by] se konat každý den, i když jste unavení, i když jste nemocní, i když prší, i když je zima,” říká doktor Katz. “Dokonce bych řekl, že nemusíte být zrovna sportovní krysa, ale dělat něco je lepší než nedělat nic.”

2. Navštěvujte posilovnu alespoň třikrát týdně

“Je důležité cvičit tři dny v týdnu [a] každý den cvičit alespoň 20 až 30 minut,” říká doktor Katz. “V ideálním případě by to mělo být celkem 45 až 60 minut.”

Nemusí jít o plnohodnotný silový trénink, ale o cokoli, co vám zvedne tepovou frekvenci a přiměje vás k tomu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *