Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Studie konkrétně sledovala obézní dospělé v Nizozemsku, kteří cvičili před třemi jídly denně. Ve srovnání s lidmi, kteří ve stejnou dobu necvičili, snědli cvičenci výrazně méně kalorií.

Tato zjištění zřejmě podporují výzkum publikovaný v časopise Clinical Obesity v roce 2019, který naznačuje, že cvičení po jídle snižuje konzumaci jídla. Studie zjistila, že kombinace cvičení po jídle a snížení příjmu kalorií o 500 kalorií denně vede ke snížení hmotnosti o více než 3,5 kg za měsíc.

Má to také smysl. Když jíte, tělo kalorie vstřebává, a proto je těžší jíst více. Cvičení však zvyšuje rychlost metabolismu, který spaluje kalorie i po jídle. (Kalorie můžete spalovat i při rychlých procházkách, běhu, veslování nebo jízdě na kole, pokud se hýbete.)

Nová studie v časopise Obesity zjistila, že soustavné cvičení v určitou dobu každý den vám může pomoci úspěšně udržet hubnutí.

Snadné způsoby hubnutí

Pokud tedy patříte k lidem, kteří si hubnutí naplánují až na svátky, pravděpodobně o něco přicházíte, uvedla pro Thinkstock cvičební guru Tracy Andersonová. Lidé podle ní mohou být “vyhladovělí” poté, co se nacpali při večeři na Den díkůvzdání, zatímco by měli “krmit svůj metabolismus”.

Andersonová doporučuje cvičit každý den ve stejnou dobu, protože udržet cvičení během dne je obtížnější než brzy ráno nebo večer. Tím zajistíte, že zůstanete konzistentní a nebudete mít zpoždění ve cvičení, až přijde nový rok.

Nejdůležitější věc, kterou je třeba mít na paměti: Pokud cvičení nesnášíte, nedělejte z něj prioritu. Pokud nesnášíte běh, chůzi nebo jízdu na kole, dělejte to, co vás baví. Máte-li k tomu příležitost, jděte do posilovny a rozbušte své srdce. Nemusí jít o dlouhotrvající aktivitu. “Dělejte to 15 minut,” řekl Anderson. “Nemusí to být vražedné cvičení. Udělejte jen minimální množství a buďte důslední.”

Důvodem, proč cvičení nejlépe funguje ráno, reduslim cena je mimo jiné to, že nemáte takový hlad. “Pokud máte hlad, bude pro vás mnohem těžší vydržet cvičit,” řekl Anderson. “Neříkám: ‘Nejezte.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *