Sign In

Blog

Latest News

Reduslim

Studie se zúčastnilo šedesát dospělých žen, u nichž vědci prověřili jejich cvičební režim a zjistili, že “ty, které cvičily každý den ve stejnou dobu, měly o 25 % větší úspěch při udržování úbytku hmotnosti než ty, které necvičily.” Vědci spekulovali, že to “může být důležitý rozdíl v chování, který přispívá k úspěchu při hubnutí”.

Výzkumníci zjistili, že ti, kteří pravidelně cvičili každý den ve stejnou dobu, měli větší úspěch při udržování úbytku hmotnosti.

Již léta je známo, že lidské tělo účinněji ukládá kalorie, pokud cvičíte v určitých denních hodinách. (To platí zejména v případě, že cvičíte před snídaní.) Chcete-li tedy maximalizovat svůj potenciál spalování tuků, zkuste cvičit hned ráno nebo po obědě, kdy je největší pravděpodobnost, že spálíte více kalorií.

Pro většinu lidí může být tato denní doba stresující a náročná – zanechává vás bez vůle a bez zájmu o to, abyste se dostali na běžící pás.

Uvažovali jste však o tom, že to může být také nejlepší příležitost pro časově náročné cvičení? Místo toho, abyste se trmáceli do posilovny nebo do práce, redu slim můžete začít den cvičením mysli a těla, které vám pomůže rozproudit endorfiny. Například každý den po dobu následujících osmi týdnů budu cvičit hodinu meditace nebo mindfulness, které mi umožní odblokovat přirozenou schopnost mozku soustředit se a zbavit se stresu.

2 z 25

Klikněte zde a najděte si lekci jógy ve svém okolí.

Požádejte svého lékaře o radu ohledně hubnutí

Pokud již spolupracujete s poskytovatelem zdravotní péče, nezapomeňte se svého lékaře zeptat na hubnutí. Může vám doporučit dietu a cvičební plán, který je pro vás nejvhodnější, ať už zahrnuje cvičení, nebo ne. Obecně platí, že se svého lékaře ptejte na rady, které jsou z lékařského hlediska opodstatněné a které jsou v souladu s vaším osobním přesvědčením a životním stylem.

Pokud vám není příjemné spoléhat se na rady ohledně hubnutí od lékaře, určitě se obraťte na odborné znalosti místních profesionálů v oblasti fitness. Existuje stále více profesionálů v oblasti zdraví a fitness, kteří studovali a praktikovali umění a vědu o hubnutí a jsou připraveni vám pomoci dostat se do formy.

Stačí se jich zeptat, zda někdy byli na cestě ke zhubnutí a pak ho nedosáhli, nebo zda někdy měli pacienta, který si mohl vést lépe, pokud jde o udržení váhy.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *